Sorisa
.
Sorisa
Sorisa
Aparatura i wyposażenie do gabinetów kosmetycznych, medycznych i ośrodków SPA.
Urządzenia do salonów SPA Urządzenia do pielęgnacji twarzy Urządzenia do pielęgnacji ciała
Sorisa
Sorisa

Historia i filozofia firmy

System jakości

Sorisa na świecie

Sorisa w Polsce

Finansowanie

/
Powrót do strony głównej
Sorisa

O FIRMIE

/

Sorisa w Polsce

SORISA jest hiszpańską firmą od wielu lat produkującą najwyższej jakości sprzęt i aparaturę elektromedyczną przeznaczoną dla gabinetów kosmetycznych, lekarskich, rehabilitacyjnych i ośrodków SPA. Wykorzystywane w produkcji najnowocześniejsze technologie sprawiają, iż urządzenia są skuteczne i łatwe w obsłudze. Jako nieliczna spośród firm w swojej branży SORISA posiada certyfikowany system zapewnienia jakości ISO9001:2008. Dzięki przedstawicielom w ponad 100 krajach świata produkty firmy obecne są niemal na wszystkich kontynentach.

Od 1990 roku dystrybutorem firmy SORISA z prawem wyłączności w Polsce jest Slandi®. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia objęte są gwarancją i serwisem pogwarancyjnym. Jako oficjalny i autoryzowany przedstawiciel gwarantujemy ciągłość zaopatrzenia w akcesoria, materiały eksploatacyjne i części zamienne.

Przy zakupie każdego urządzenia klient standardowo otrzymuje:

 • Bezpłatne szkolenie w zakresie obsługi (szkolenie odbywa się w siedzibie Slandi® lub w firmowym gabinecie kosmetycznym w centrum Warszawy). Termin szkolenia ustalany jest indywidualnie. Szkolenie potwierdzone jest imiennym certyfikatem.
 • Gwarancję na urządzenie (gwarancja do trzech lat).
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (z możliwością zakupu materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych). Autoryzowanym serwisem i gwarancją objęte są wyłącznie urządzenia posiadające oryginalną kartę gwarancyjną SLANDI.
 • Instrukcję obsługi w języku polskim.
 • Materiały informacyjne i marketingowe na płytach CD.
 • Stałą pomoc merytoryczną w zakresie obsługi urządzeń i wykonywania zabiegów.

Istnieje możliwość wypróbowania urządzenia przed dokonaniem zakupu. Serdecznie zapraszamy na prezentację i bezpłatny pokazowy zabieg po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.

W przypadku kompleksowego wyposażenia gabinetu oferujemy bardzo korzystne rabaty.

Urządzenia firmy Sorisa od lat pracują w wielu gabinetach kosmetycznych, lekarskich i obiektach SPA. Marka jest wysoko oceniana przez użytkowników z uwagi na bezawaryjność, niezawodność oraz elegancki wygląd.

Warunki sprzedaży

 • Wiele urządzeń znajdujących się w ofercie dostępnych jest w ciągłej sprzedaży.
  W przypadku urządzeń sprowadzanych na zamówienie przy składaniu zamówienia wymagana jest przedpłata w wysokości 20% wartości brutto (wpłata na konto nr 12 1160 2202 0000 0001 1239 5458 w Banku Millenium lub gotówką w kasie firmy).
 • Termin dostawy: do 3 tygodni od otrzymania przedpłaty (termin może się wydłużyć w okresach świątecznych i urlopowych). Przy odbiorze sprzętu dopłata do pełnej wartości brutto.
 • Ceny nie obejmują kosztu transportu zmówionego sprzętu do odbiorcy oraz montażu urządzeń.
 • Dla kapsuły SPA Aquafly obowiązują odrębne warunki sprzedaży.

Oferujemy profesjonalny, najwyższej jakości sprzęt w konkurencyjnych cenach, również z możliwością kredytowania.

Sorisa
/

Copyright SlandiCo® 2009