Sorisa
.
Sorisa
Sorisa
Aparatura i wyposażenie do gabinetów kosmetycznych, medycznych i ośrodków SPA.
Urządzenia do salonów SPA Urządzenia do pielęgnacji twarzy Urządzenia do pielęgnacji ciała
Sorisa
Sorisa

Historia i filozofia firmy

System jakości

Sorisa na świecie

Sorisa w Polsce

Finansowanie

/
Powrót do strony głównej
Sorisa

O FIRMIE

/

Historia i filozofia firmy

Historia firmy

SORISA została założona w 1973 roku w Hiszpanii. Pierwsze biuro firmy mieściło się w Barcelonie. Po kilku latach działalności na rynku krajowym, SORISA rozpoczęła ekspansję na rynki zagraniczne. Zakończenie budowy fabryki w Sant Quirze w 1984 roku i utworzenie departamentu eksportu pozytywnie wpłynęło na dalszy rozwój firmy, która stopniowo stała się rozpoznawalną światową marką.

Obecnie urządzenia firmy SORISA dostępne są w ponad 100 krajach w Europie, Ameryce, Afryce, Azji, Australii i Oceanii. Główne biuro o powierzchni 8000 m² mieszczące się w Sant Quirze del Vallès (Barcelona) zatrudnia ponad 120 osób, które zapewniają zindywidualizowaną pomoc techniczną, fachowe porady dotyczące produktów oraz specjalistyczne naprawy.

Filozofia firmy

SORISA tworzy i rozwija możliwości wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, które poprawiają jakość życia.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w obszarze badań i rozwoju (R&D), produkcji oraz sprzedaży, SORISA jest wiodącym światowym dostawcą najwyższej jakości sprzętu kosmetycznego, medycznego i SPA.

Opierając się na własnych obserwacjach i doświadczeniu, SORISA nieustannie zmienia charakterystykę swojej działalności, dostosowując ją do dynamiki i specyfiki poszczególnych rynków zbytu. Ma na względzie aspekty efektywności czasu, kosztów oraz zapotrzebowania na proponowane usługi i produkty. Ciągłe badania i prace koncepcyjne pozwalają na regularne poszerzanie i unowocześnianie zarówno oferty urządzeń, jak również usług.

Aby sprostać wymaganiom rynku SORISA wprowadziła dwutorową strategię działania:

  • stopniowe wprowadzanie nowych technologii, optymalizacja systemu sprzedaży i systemu współpracy z odbiorcami
  • adaptacja modelowego systemu dystrybucji do poszczególnych rynków mających zapotrzebowanie na nowe urządzenia i usługi serwisowe

Profesjonalizm, motywacja, zdolności koncepcyjne i innowacyjność, praca zespołowa, szacunek oraz zaufanie. Takie są główne zasady odzwierciedlające filozofię firmy. Kierując się w praktyce tymi zasadami SORISA stworzyła innowacyjną markę urządzeń kosmetycznych, medycznych i SPA przeznaczonych dla profesjonalistów.

Dla zagwarantowania najwyższej jakości i odpowiedniego poziomu dochodowości oferowane produkty przechodzą wiele rygorystycznych testów oraz skomplikowanych procesów zapewniających w pełni ich optymalną użyteczność i skuteczność oraz solidność wykonania i odpowiedni dobór materiałów. SORISA posiada certyfikowany system zapewnienia jakości ISO 9001:2008.

Sorisa
/

Copyright Slandi® 2013