Sorisa
.
Sorisa
Sorisa
Aparatura i wyposażenie do gabinetów kosmetycznych, medycznych i ośrodków SPA.
Urządzenia do salonów SPA Urządzenia do pielęgnacji twarzy Urządzenia do pielęgnacji ciała
Sorisa
Sorisa

PHOTOCARE
terapia światłem LED

SKINLIGHT
wszechstronne odmładzanie twarzy (mezoterapia, światło LED, kriolift)

PSP SYSTEM
mezoterapia bezigłowa

BELEX-08
wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne

VO-10
paroozonator z aromaterapią

DE-6000
trwała depilacja i zamykanie naczyń krwionośnych

Meble i drobny sprzęt

/
Powrót do strony głównej
Sorisa

Urządzenia do pielęgnacji twarzy

/

DE-6000 trwała depilacja i zamykanie naczyń krwionośnych

Zabiegi

Tryb Flash

Tryb Flash

W trybie Flash stosowany jest ten sam rodzaj przebiegu prądowego, który wywołuje termokoagulację, lecz o większej mocy. Czas trwania przebiegu prądowego ograniczony jest do kilku setnych sekundy. Powstaje określony i niemal chwilowy rodzaj wyładowania powodujący zniszczenie cebulki. Obszar, na którym zachodzi to zjawisko ogranicza się do bezpośredniego otoczenia czubka igły.

Anaforeza

Anaforeza

Funkcja anaforezy bazuje na efektach działania prądu galwanicznego aplikowanego za pośrednictwem elektrody dodatniej. Zastosowanie anaforezy po zabiegu depilacji powoduje zwężenie naczyń i złagodzenie podrażnień, zmniejsza przekrwienie, likwiduje stany zapalne, przyspiesza gojenie. Reakcja kwasowa pozwala przywrócić skórze właściwy poziom pH i właściwe mechanizmy obronne.

Sonda termiczna / temiczno-galwaniczna

Sonda termiczna / temiczno-galwaniczna

Sonda może emitować ciepło lub jednocześnie ciepło i prąd galwaniczny. Połączenie działania temperatury i prądu galwanicznego potęguje penetrację aktywnych składników preparatów.

Tryb Blend

Tryb Blend

Tryb Blend zapewnia najwyższą skuteczność zabiegów. Metoda wykorzystuje czynniki termiczne i chemiczne w celu całkowitego zniszczenia cebulki włosowej. Generowany jest kombinowany przebieg prądowy będący nałożeniem się przebiegów prądu diatermicznego i galwanicznego. W trybie Blend A i Blend B inna jest kolejność prądów. Ciepło wydzielane w fazie diatermicznej powiększa i przyspiesza działanie zasady wytworzonej w fazie diatermicznej. Przebieg galwaniczny odznacza się m.in. działaniem przeciwbólowym.

Sorisa
Sorisa
DE-6000
Opis
Akcesoria
Sorisa
/

Copyright Slandi® 2013