Sorisa
.
Sorisa
Sorisa
Aparatura i wyposażenie do gabinetów kosmetycznych, medycznych i ośrodków SPA.
Urządzenia do salonów SPA Urządzenia do pielęgnacji twarzy Urządzenia do pielęgnacji ciała
Sorisa
Sorisa

ACCURA
nowa jakość skóry

DREI
RF, kawitacja, elektroporacja

NORA
fotoepilacja, fotoodmładzanie, terapia trądziku

PHOTOCARE
terapia światłem LED

SKINLIGHT
wszechstronne odmładzanie twarzy (mezoterapia, światło LED, kriolift)

PSP SYSTEM
mezoterapia bezigłowa

BELEX-08
wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne

VO-10
paroozonator z aromaterapią

DE-6000
trwała depilacja i zamykanie naczyń krwionośnych

Meble i drobny sprzęt

/
Powrót do strony głównej
Sorisa

Urządzenia do pielęgnacji twarzy

/

NORA – fotoepilacja, fotoodmładzanie, terapia trądziku

Zabiegi

facet

Na wybrany obszar ciała aplikowany jest impuls o szerokim, lecz kontrolowanym spektrum działania energii świetlnej i cieplnej. Energia świetlna selektywnie trafia w mieszek włosowy i jest absorbowana przez melaninę.
Zaabsorbowana energia świetlna przekształcona w energię cieplną, przewodzona przez trzon włosa, powoduje wzrost temperatury mieszka i koagulację cebulki. Włosy usuwane są w naturalnym procesie. Rezultatem zabiegu jest długotrwały efekt gładkiej skóry. Fotoepilacja jest skuteczną metodą trwałego usuwania owłosienia za pomocą intensywnego światła pulsacyjnego.

fotoodmladzanie

Fotoodmładzanie jest procesem, dzięki któremu można cofnąć upływ czasu i uzyskać młodszą, zdrowiej wyglądającą skórę. Przebarwienia i plamy powstają pod wpływem różnorodnych czynników, często związanych z działaniem promieniowania UV. Pojawiają się na skutek kumulacji melaniny w skórze. Efekty terapii przebarwień zależą w dużym stopniu od przyczyny, która je wywołuje i od głębokości, na jakiej znajdują się cząsteczki barwnika w skórze. NORA emituje impulsy świetlne, które są absorbowane selektywnie w zmianach pigmentowych. W rezultacie podnosi się temperatura w obszarze zmian. Rozpoczyna się samoistny proces odnowy: uszkodzone komórki są absorbowane w skórze lub usuwane w naturalnym procesie złuszczania.

dekolt

Impulsy świetlne emitowane przez NORĘ zadając urazy na granicy połączeń pomiędzy naskórkiem a skórą właściwą stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu. Proces naturalnego leczenia rozpoczynający się odbudową kolagenu pod zewnętrzną warstwą skóry wywołuje spłycenie drobnych zmarszczek – skóra jest gładsza i wygląda młodziej.

tradzik

Rozwój nauki i technologii umożliwił całkowicie nowe spojrzenie na trądzik, jego przyczyny i możliwości leczenia. Badania wykazały, iż impuls świetlny o odpowiedniej energii i charakterystyce spektralnej, docierając w głąb porów wytwarza bogate w tlen środowisko, które niszczy bakterie trądzikowe P. acnes. Energia fali penetrując na odpowiednią głębokość skóry, powoduje aktywacje endogennych porfiryn, co prowadzi do zniszczenia P. acnes. Jednocześnie ma działanie przeciwzapalne i regenerujące. Ciepło dodatkowo otwiera pory i przyspiesza reakcje chemiczne.

Efekty zabiegów NORA

efekty plama przed

Przed

efekty plama po

Po

efekty reka przed

Przed

efekty reka po

Po

efekty tradzik1 przed

Przed

efekty tradzik1 po

Po

Sorisa
Sorisa
NORA
Opis
Akcesoria
Sorisa
/

Copyright Slandi® 2013