Sorisa
.
Sorisa
Sorisa
Aparatura i wyposażenie do gabinetów kosmetycznych, medycznych i ośrodków SPA.
Urządzenia do salonów SPA Urządzenia do pielęgnacji twarzy Urządzenia do pielęgnacji ciała
Sorisa
Sorisa

BODYTER PREMIUM
elektrostymulacja, termoterapia, elektroporacja

CRY-0
kriolipoliza, masaż wibracyjny

DREI
RF, kawitacja, elektroporacja

NORA
fotoepilacja, fotoodmładzanie, terapia trądziku

STS SYSTEM
system nieinwazyjnej terapii podskórnej

IMPACT
nieinwazyjna liposukcja metodą kawitacji

IMPRESS-240
presoterapia

PSP SYSTEM
mezoterapia bezigłowa

Meble i drobny sprzęt

/
Powrót do strony głównej
Sorisa

Urządzenia do pielęgnacji ciała

/

BODYTER PREMIUM – elektrostymulacja, termoterapia, elektroporacja

Zabiegi

zabieg 1

BODYTER Premium bazuje na emisji bliskiej podczerwieni, która wytwarza ciepło w warstwach leżących pod skórą, w tkance tłuszczowej i głębiej położonych strefach organizmu. Wzrost temperatury powoduje znaczne przyspieszenie reakcji chemicznych, stymuluje metabolizm i lipolizę, pobudza krążenie krwi. Terapia głębokim ciepłem ma dodatkowo działanie rozluźniające, odprężające i przeciwbólowe.

triactiv

Elektroporacja powszechnie nazywana „mezoterapią bezigłową” jest zjawiskiem zachodzącym w błonach komórkowych oraz w warstwie rogowej naskórka. Na skutek działania złożonych impulsów prądowych następuje chwilowe i odwracalne otwarcie mikroporów, umożliwiając wprowadzanie w głąb skóry aktywnych składników zawartych w produktach leczniczych i pielęgnacyjnych. W zabiegach BODYTER Premium stosuje się preparaty żelowe o działaniu wyszczuplającym, przeciwcellulitowym oraz ujędrniającym.

zabieg 2

BODYTER Premium wykorzystuje prądy niskiej i średniej częstotliwości w kierunku uzyskania efektu lipolitycznego, ujędrniającego, napinającego, wzmacniającego oraz rozbudowującego mięśnie, odprężającego i przeciwbólowego.
Lipoactif (elektrolipoliza) działa bezpośrednio na tkankę tłuszczową powodując jej rozbicie i ułatwiając eliminację. Gimnastyka intensywna (skurcze izometryczne) uznawana jest za najskuteczniejszą w zabiegach wyszczuplających, działa jednocześnie na mięśnie, tkanki podskórne i układ krążenia. Tens - stosowany w terapii bólu - blokuje bodźce i stymuluje wydzielanie endorfin.

zabieg 3

Gimnastyka pasywna pobudza mięśnie do intensywnej pracy, ujędrnia i modeluje sylwetkę. Prąd Kotz’a (rosyjska gimnastyka) rewelacyjnie likwiduje zwiotczenia, wzmacnia i napina wszystkie typy włókien mięśniowych.
Każdy z dostępnych prądów posiada do dziewięciu programów, które można indywidualnie dobierać dostosowując ich działanie do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Efekty zabiegów BODYTER PREMIUM

efekty 1 przed

Przed

efekty 1 po

Po

efekty plama przed

Przed

efekty plama po

Po

Sorisa
Sorisa
BODYTER PREMIUM
Opis
Akcesoria
Sorisa
/

Copyright Slandi® 2013